al contingut a la navegació Informació de contacte

TRANSPORTS

AUTOBUSSOS

LA POBLA DE CÉRVOLES-LLEIDA

La Pobla de Cérvoles  7.00h

El Vilosell 7.08h

L’Albi                          7.16h

Cervià de les Garrigues 7.25h

Les Borges Blanques   7.45h

Juneda                     7.55h

Lleida                      8.20h

Lleida - La Pobla de Cérvoles

Lleida 18.00h

Juneda 18.20h

Cervià de les Garrigues 18.50h

L’Albi 18.57h

El Vilosell 19.07h

La Pobla de Cérvoles 19.23h

De Dilluns a Divendres Feiners

BUS LA POBLA-LES BORGES BLANQUES

ANADA

Les Borges Blanques  14.00h (estació de Bus)

Les Borges Blanques (Dr. Trueta) 14.10h

Cervià de les Garrigues 143.30h

L’Albi 14.37h

Vinaixa 14.44h

El vilosell 14.54h

La Pobla de Cérvoles 15.00h

TORNADA

La Pobla de Cérvoles 15.05h

El Vilosell 15.15h

Vinaixa 15.25h

L’Albi 15.32

Cervià de les Garrigues 15.39h

Les Borges Blanques 15.55h (estació Bus)

-De l’1 de Setembre al 30 de Juny, una expedició d’anada i una de tornada, de Dilluns a Divendres  

 feiners.

-De l’1 de Juliol al 31 d’Agost, una expedició d’anada i una de tornada, els Dimarts feiners.

SERVEI DE TAXI

(Tere-Taxi)

Tlf: 639101544

Document Actions